Dyrektor Szkoły

mgr Zbigniew Kamieniak
Godziny przyjmowania petentów:
po wcześniejszym umówieniu.
Gabinet 104
Sekretariat Dyrektora Szkoły, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

mgr Katarzyna Niesłuchowska - sekretarz Szkoły / e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Godziny urzędowania:
poniedziałek - piątek 7:00 - 15:00
Gabinet 104
Dział zamówień 

Sekretarz/Kierownik gospodarczy,  mgr Wioletta Maciejewska-Żymańczyk /e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dział kadr, płac 

Specjalista ds. Kadr i Płac, mgr Paulina Gorzelanna / e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Dział księgowości

Główny Księgowy, mgr Agnieszka Wojtysiak / e-mai: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 

Wicedyrektor

mgr  Maria Kaśków-Parys
Godziny przyjmowania petentów:
po wcześniejszym umówieniu.
Gabinet 104 A

 


mgr  Eliza Maciuszczak
Godziny przyjmowania petentów:
po wcześniejszym umówieniu.
Gabinet 104 A


 
 
Pedagog szkolny

 mgr Katarzyna Olszewska
 
Psycholog szkolny

mgr Karol Sokół
Gabinet 214

 


 
 

AKTUALNIE GOŚCIMY

Odwiedza nas 94 gości oraz 0 użytkowników.

LOGOWANIE

Lokalizacja

Drukuj
Początek strony