Wystapienia publiczne 9Dzisiejsze czwartkowe lekcje ze Sztuki Wystąpień Publicznych w klasach europejskich LO były wyjątkowe. Zaproszenie do jelczańskiego Zespołu Szkół przyjęła Pani Dorota Kurzewska, która była specjalnym gościem Pani Dyrektor Agnieszki Żak, i która spotkała się z jelczańskimi licealistami. Zobacz FOTORELACJĘ.

Pani Dorota Kurzewska reprezentuje sektor biznesu. Jest producentem telewizyjnym reality shows, seriali oraz programów muzycznych i dokumentalnych, takich jak: „Świat według Kiepskich”, „Ranczo”, "Ojciec Mateusz”, „Pitbull”, "The Voice of Poland", a także wielu innych. Razem z mężem są współtwórcami i właścicielami największej w kraju firmy producenckiej ATM Grupa Spółka Akcyjna - polskiego przedsiębiorstwa z siedzibą w podwrocławskiej miejscowości Bielany Wrocławskie, założonego w lutym 1992 roku, notowanego na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Poza ogromnym doświadczeniem w biznesie, Pani Dorota Kurzewska jest skromną, ciepłą i bardzo otwartą osobą.

Podczas spotkania Pani Dorota Kurzewska podzieliła się swoim doświadczeniem zawodowym z uczniami, opowiedziała o pracy z kamerą, o swoich krokach w branży telewizyjnej, a uczniowie chętnie zadawali pytania. O tym jak dobrze wypaść przed kamerą, jak radzić sobie ze stresem podczas wystąpienia publicznego, o dykcji i zabawnych sytuacjach w studio TV mogli posłuchać wszyscy uczestnicy spotkania.

Praktyczna, z przekazem o doświadczeniu, namacalna, autentyczna lekcja, w której świat edukacji spotkał się ze światem biznesu. Takiej edukacji chcą uczniowie, taką edukację prowadzimy w jelczańskiej Szkole. Dziękujemy Pani Dorocie Kurzewskiej za spotkanie oraz cenne rady, sugestie i podzielenie się swoim doświadczeniem

Przyjaciele szkoły

olimpijki22

Logo CSiR 1
Logo TOYOTA
piekarnia hert1
piekarnia brudnik
cuk krzeminski
logo wtw
log1 arcapol

Kronika wideo

Programy i projekty


proj

proj

erasmus

logo fundusze

loc akad cisco

logo ospr admin2
 
przedszkolaki
 
rok szkol igrz
 
Giodo logo 1
 
DI Logo Full Color RGB
 

Terminarz

14.01.2020 -
Zakończenie klasyfikacji śródrocznej w szkołach dla młodzieży, koniec I półrocza, rozpoczęcie II półrocza
14.01.2020 -
Śródroczna rada klasyfikacyjna
14.01.2020 -
Wywiadówki śródroczne

BIP

Ważne ogłoszenia

Rok Szkolny 2019/2020

rozpocznie się za: 


Rada Rodziców w Zespole Szkół im. J. Kasprowicza w Jelczu-Laskowicach

Nr konta do wpłat:
37 1470 0002 2018 7487 9000 0002
 

Najnowsza galeria

AKTUALNIE GOŚCIMY

Odwiedza nas 26 gości oraz 0 użytkowników.

LOGOWANIE

Lokalizacja

Drukuj
Początek strony