Jezyki 1Uczniowie naszej szkoły już po raz czwarty obchodzili Dzień Języków Obcych. 23 października 2019 rywalizowali o zwycięstwo w prezentacji wylosowanego przez siebie kraju oraz zdobycia Pucharu DJO. W czasie krótkich podróży po gabinetach szkolnych poznawali wiele ciekawych kultur. W niektórych zostali zaskoczeni poczęstunkiem lokalnych potraw, atrakcyjnymi dekoracjami, a nawet pokazami mody i koncertami narodowej muzyki. Mieli też możliwość jak prawdziwi detektywi odkrywania ciekawostek w Escape Room. Niemałym wyzwaniem było udzielenie poprawnych odpowiedzi na pytania gospodarzy do przedstawionych prezentacji i uzyskanie punktów. Zobacz FOTORELACJĘ.

Ponadto komisja w składzie pani wicedyrektor Marii Kaśków-Parys, przewodniczej KJO Elżbiety Kuli i przedstawicielki grona uczniowskiego Klaudii Kruk oceniała oryginalność, przekaz informacji i wkład pracy. Na miano świetnie przedstawionych prezentacji zasłużyły sobie : klasa I E reprezentująca Iran, klasa I A - Peru (uczniowie otrzymają pizze dla całej klasy) oraz klasa 3 B LO - Meksyk, której przekazano przechodni puchar Dyrektora Szkoły - Puchar DJO oraz bilety do kina. Gratulujemy wszystkim uczestnikom kreatywności, zaangażowania i zaprezentowanych talentów!
Organizatorzy: Jolanta Kamieniak i Elżbieta Kula

 

Przyjaciele szkoły

olimpijki22

Logo CSiR 1
Logo TOYOTA
piekarnia hert1
piekarnia brudnik
cuk krzeminski
logo wtw
log1 arcapol

Kronika wideo

Programy i projekty


proj

proj

erasmus

logo fundusze

loc akad cisco

logo ospr admin2
 
przedszkolaki
 
rok szkol igrz
 
Giodo logo 1
 
DI Logo Full Color RGB
 

Terminarz

14.01.2020 -
Zakończenie klasyfikacji śródrocznej w szkołach dla młodzieży, koniec I półrocza, rozpoczęcie II półrocza
14.01.2020 -
Śródroczna rada klasyfikacyjna
14.01.2020 -
Wywiadówki śródroczne

BIP

Ważne ogłoszenia

Rok Szkolny 2019/2020

rozpocznie się za: 


Rada Rodziców w Zespole Szkół im. J. Kasprowicza w Jelczu-Laskowicach

Nr konta do wpłat:
37 1470 0002 2018 7487 9000 0002
 

Najnowsza galeria

AKTUALNIE GOŚCIMY

Odwiedza nas 27 gości oraz 0 użytkowników.

LOGOWANIE

Lokalizacja

Drukuj
Początek strony