O PROJEKCIE Erasmus 1Jak możemy wyczytać w prasie otrzymanej od zaprzyjaźnionej Szkoły z Francji oraz sięgając do jelczańskich wspomnień sprzed chwili, w pierwszym tygodniu października gościliśmy w naszej Szkole 7 koordynatorów projektu Erasmus +, w którym bierze udział nasz Zespół Szkół. Liderzy projektu zakładającego poznanie geograficznych aspektów Europy - nasi partnerzy przyjechali z Włoch, Chorwacji i zaprzyjaźnionej Francji. Prace nad projektem były wyczerpujące, ale osiągnięto założone cele. Nasi obcojęzyczni partnerzy zwiedzili miasto Jelcz-Laskowice, które bardzo spodobało się wszystkim, Oławę oraz w ostatnim dniu Wrocław - Europejską stolicę kultury 2016. Uczeń Kuba oprowadzil naszych gości po Szkole i opowiedział o systemie edukacji w Polsce oraz o realiach polskiej szkoły. Zobacz FOTOGALERIĘ!

Przy smakach słodkości polskich wypieków, w atmosferze gościnności i otwartości szkolnej, wszyscy koordynatorzy z krajów UE byli pod wielkim wrażeniem rozwoju ZS w Jelczu-Laskowicach. Dzięki znajomości j. francuskiego przez naszych nauczycieli, a także j. włoskiego i j. angielskiego, projekt ten możliwy był do wdrożenia, a korzyści dla naszych uczniów i szkoły są ogromne. Już w styczniu odbędzie się wymiana z Francją, w której nasza Szkoła zostanie przyjęta. Dzięki takim projektom jak ten, uczniowie mają szerokie perspektywy rozwoju i mogą poznać realia i kulturę Europy - Francji, Włoch i Chorwacji. Koordynatorami projektu z ZS im. J. Kasprowicza są: p. Katarzyna Stala-Kondrakiewicz - nauczycielka j. angielskiego oraz P. Magdalena Synal-nauczycielka j. francuskiego. Brawa!

Przyjaciele szkoły

olimpijki22

Logo CSiR 1
Logo TOYOTA
piekarnia hert1
piekarnia brudnik
cuk krzeminski
logo wtw
log1 arcapol

Kronika wideo

Programy i projekty


proj

proj

erasmus

logo fundusze

loc akad cisco

logo ospr admin2
 
przedszkolaki
 
rok szkol igrz
 
Giodo logo 1
 
DI Logo Full Color RGB
 

Terminarz

14.01.2020 -
Zakończenie klasyfikacji śródrocznej w szkołach dla młodzieży, koniec I półrocza, rozpoczęcie II półrocza
14.01.2020 -
Śródroczna rada klasyfikacyjna
14.01.2020 -
Wywiadówki śródroczne

BIP

Ważne ogłoszenia

Rok Szkolny 2019/2020

rozpocznie się za: 


Rada Rodziców w Zespole Szkół im. J. Kasprowicza w Jelczu-Laskowicach

Nr konta do wpłat:
37 1470 0002 2018 7487 9000 0002
 

Najnowsza galeria

AKTUALNIE GOŚCIMY

Odwiedza nas 15 gości oraz 0 użytkowników.

LOGOWANIE

Lokalizacja

Drukuj
Początek strony