Projekt unijny na START 2Ogłaszamy wszystkim z radością, że w piątek 16 lutego 2018 do naszej szkoły dotarł oczekiwany nowoczesny sprzęt komputerowy w ramach projektu unijnego "Fundusze Europejskie - Wiedza, Edukacja, Rozwój", do którego nasza szkoła dołączyła w 2017 celem wsparcia zawodowego.
 
Otrzymaliśmy w doposażeniu:
- 32 najnowsze zestawy komputerowe z pakietem Office, klawiaturami, myszkami, słuchawkami,
- 34 monitory Philips,
- 2 serwery,
- urządzenie wielofunkcyjne,
- projektor multimedialny,
- 16 specjalistycznych słuchawek z mikrofonem,
- 2 drukarki sieciowe,
oraz inny sprzęt na potrzeby rozwoju nowoczesnych technologii informatycznych. 
Koordynatorem tego przedsięwzięcia jest pani Magdalena Bronowicka - Romei (lider zespołu ds. promocji oraz ds. współpracy z pracodawcami). W ramach projektu od 04 września 2017 dwóch uczniów otrzymuje stypendia (najwyższa średnia z przedmiotów zawodowych w technikum informatycznym oraz Branżowej Szkole 1 stopnia). W ramach unijnych działań  już zaplanowano bezpłatne kursy dla uczniów, m.in.: kursy na wózki widłowe oraz wiele innych ciekawych alternatyw przy aplikacji o pracę.
Więcej na temat niniejszego projektu przedstawiamy w osobnym artykule, a teraz zapraszamy do galerii zdjęć z doposażania naszej pracowni informatycznej.

Programy i projekty


proj

proj

erasmus

logo fundusze
 
DI Logo Full Color RGB
 

Terminarz

21.05.2024
Koncoworoczne spotkania konsultacyjne 
17.06.2024
Zakończenie klasyfikacji rocznej
 

 


Kronika wideo

BIP

Ważne ogłoszenia

Rok Szkolny 2023/2024
 
Rada Rodziców w Zespole Szkół im. J. Kasprowicza w Jelczu-Laskowicach

Nr konta do wpłat: 74 1020 5242 0000 2802 0535 2267 PLN 

Regulamin RR

 

AKTUALNIE GOŚCIMY

Odwiedza nas 55 gości oraz 0 użytkowników.

LOGOWANIE

Lokalizacja

Drukuj
Początek strony