Konkurs 128 maja 2024 r. odbył się w naszej szkole VIII Powiatowy Konkurs Małych Form Artystycznych z języka angielskiego i niemieckiego, na którym uczniowie prezentowali piosenki, wiersze, monologi, fragmenty przemówień a także własne utwory w języku angielskim i niemieckim. Poziom artystyczny wydarzenia był bardzo wysoki. Gościliśmy uczniów ze wszystkich szkół ponadpodstawowych z powiatu oławskiego.
Pierwsze miejsca zajęli Jan Matyla z ZS nr 2 w Oławie i Lena Antczak z LO w Oławie. Uczniowie wykonali piosenki w języku angielskim.
Drugie miejsca zdobyli uczniowie z ZS w Jelczu-Laskowicach: Łukasz Frączak, uczeń zaprezentował monolog w j. niemieckim i Magdalena Jarzębska, która zaśpiewała piosenkę w j. angielskim.

Trzecie miejsca przypadły Klaudii Dziębowskiej z ZS nr 2 w Oławie oraz zespołowi Diament z CKZiU w Oławie w składzie: Milena Smoleń, Aleksandra Smolińska, Sara Szewczykowska i Alicja Rutkowska.

Komisja postanowiła przyznać również dwa wyróżnienia uczniom: Agacie Potopie z ZS w Jelczu-Laskowicach za wiersz w j. niemieckim i Patrykowi Jezierskiemu z LO w Oławie za wiersz własnego autorstwa w j. angielskim.
Konkurs okazał się świetną zabawą i popisem swoich umiejętności na forum. Nad przebiegiem konkursu czuwały organizatorki: Jolanta Kamieniak oraz Katarzyna Stala-Kondrakiewicz.
Pragniemy bardzo serdecznie podziękować Starostwo Powiatowe w Oławie - Powiat Oławski za ufundowanie nagród dla uczniów – były to bony podarunkowe do Empiku.

Programy i projekty


proj

proj

erasmus

logo fundusze
 
DI Logo Full Color RGB
 

Terminarz

21.05.2024
Koncoworoczne spotkania konsultacyjne 
17.06.2024
Zakończenie klasyfikacji rocznej
 

 


Kronika wideo

BIP

Ważne ogłoszenia

Rok Szkolny 2023/2024
 
Rada Rodziców w Zespole Szkół im. J. Kasprowicza w Jelczu-Laskowicach

Nr konta do wpłat: 74 1020 5242 0000 2802 0535 2267 PLN 

Regulamin RR

 

AKTUALNIE GOŚCIMY

Odwiedza nas 41 gości oraz 0 użytkowników.

LOGOWANIE

Lokalizacja

Drukuj
Początek strony