Dzien Zyczliwosci 1❤️Doceniaj, nie oceniaj! ❤️
❤️ Darowana życzliwość wraca dwukrotnie w sytuacji, w której najmniej się spodziewasz.❤️
❤️Zamiast nienawiści-miłość, dobre słowo,uśmiech, może telefon do kogoś, z kim dawno nie rozmawiałeś... ❤️
W Zespole Szkół im. J. Kasprowicza w Jelczu-Laskowicach codziennie przed głównym wejściem wita każdego tablica z życzliwym pozdrowieniem (na zdjęciu). Na pierwszym piętrze w Szkole uczniowie jakiś czas temu stworzyli ŚCIANĘ ŻYCZLIWOŚCI, na której nakleili wielkie serca z hasłami propagującymi życzliwość by często do niej sięgać. Warto przypomnieć sobie dziś to wydarzenie i powrócić do prostych rozwiązań zaproponowanych przez uczniow na szerzenie życzliwości w każdym dniu, nie tylko dziś, m. in. : "Wyłącz hejt, włącz sumienie", "Wspólny spacer", "A może zjemy razem obiad?", i wiele innych. Zachęcamy do galerii zdjęć.
❤️"Nie ma edukacji bez relacji" -motto ZS im. J. Kasprowicza w Jelczu-Laskowicach❤️
Dzien Zyczliwosci 5Dzien Zyczliwosci 4Dzien Zyczliwosci 2
 
 
 
 
 
 
 
Wszystkim Dzieciom-tym najmłodszym, ale tym też już starszym-naszej młodzieży szkolnej życzymy, by zawsze Wasze życie było przepełnione radością w każdym dniu????????????
Przypominamy, że na naszej stronie Szkoły www.zsjelcz.pl na stałe dostępny jest link do Konwencji o Prawach Dziecka (w zakładce: Bezpieczeństwo-Rzecznik Praw Dziecka). Zachęcamy do lektury????????????
Miedzynarodowy Dzien Dziecka
 
????????????????????????Szkoła DO HYMNU!????????????????????????
Zapraszamy wszystkich na transmisję online i wspólne śpiewanie????
Kliknij na obrazek, aby zobaczyć szczegóły:
 
do hymnu
Szkola z sercem 1Dziś 18 listopada 2020 dotarło do nas ogromne SERCE-pojemnik na nakrętki by wspierać osoby niepełnosprawne.
Dzięki owocnej współpracy z firmą DS-Metal z Miłoszyc, która wykonała dla nas nieodpłatnie ten wielki dar serca, możemy wspólnie pomagać.
Serce stoi zaraz przy głównym wejściu do Szkoły. Jest umieszczone by można było przez płot wrzucić nakrętki do pojemnika, nawet wtedy, gdy Szkoła jest zamknięta. Zapraszamy wszystkich mieszkańców Jelcza-Laskowic oraz odwiedzających nasze miasto, by dorzucić swoje nakrętki do naszego serca.
Dziękujemy serdecznie Dyrektorowi firmy DS-Metal - Panu Dariuszowi Stelczykowi za wspólne tworzenie edukacji w oparciu o relacje i empatię.
Bo pomaganie łączy. Bo pomaganie zmienia świat. Bo pomaganie buduje relacje❤️????❤️ Zobacz FOTORELACJĘ.
 
PodziekowaniePodziękowanie za udział w akcji "Szkoła do hymnu"????????????????????????
kierujemy do wszystkich uczniów i nauczycieli, którzy dołączyli do wspólnego śpiewania hymnu narodowego w dniu 10.11.2020 o godz. 11.11.
Szczegolne podziękowania dla bohaterów pierwszoplanowych widocznych na filmie: Oli Osicy, Zuzi Świerk oraz Dawida Pindla i Maćka Wasiłko pod opieką P. Anny Michalik i P. Wojciecha Rojka. Brawa!????
 
Porucznik 1Z bólem pragniemy poinformować o śmierci Przyjaciela naszej Szkoły - WIELKIEGO CZŁOWIEKA - Porucznika Józefa BOROWIKA o pseudonimie "Głowacki".
W wieku 100 lat odszedł CZŁOWIEK LEGENDA, świadek tragizmu wojny i okupacji niemieckiej i radzieckiej, więzień NKWD oraz ofiara prześladowań. Zapamiętany zostanie przez Grono Pedagogiczne oraz UCZNIÓW jelczańskiego Zespołu Szkół jako Świadek Historii, którą opowiedział nam na spotkaniach w naszej szkole. Szczególnie zapamiętamy odwiedziny Pana Porucznika w roku 2018 z okazji Dnia Żołnierzy Wyklętych. Słowa, które wtedy wypowiedział powinny dać nam dużo do myślenia:
"Żyjcie, tak aby następne pokolenia były z Was dumne".
Cześć jego Pamięci!
Dyrekcja, Nauczyciele oraz Uczniowie
Porucznik 2Porucznik 3Porucznik 4
 
 
 
 
 
 
 

Kliknij, aby przeczytać.

Drodzy Uczniowie,
dziękuję za Wasz aktywny udział w wyborach online do Samorządu Uczniowskiego w naszej szkole, które odbyły się dnia 28.10.2020. Wasze głosy zostały podliczone!!!
Pragnę poinformować, że najwięcej głosów otrzymała uczennica klasy 2BLO - Aleksandra Osica. Serdecznie gratulujemy Oli funkcji Przewodniczącej Samorządu Uczniowskiego w roku szkolnym 2020/2021!!!
Pozostałym kandydatkom Juli Sypień, Juli Tomali oraz Simonie Figacz także gratulujemy!!!
Dziewczyny liczę na owocną współpracę z Wami w samorządzie szkolnym!!!

Pozdrawiam p. Anna Michalik

Drodzy Uczniowie!
Pragnę poinformować, że wybory do Samorządu Uczniowskiego w roku szkolnym 2020/2021 odbędą się drogą online z uwagi na obecną sytuację epidemiologiczną w naszym państwie. Tegorocznymi Kandydatkami do samorządu są: Simona Figacz (kl.1CBS), Julia Sypień (kl.2ELO), Julia Tomala (kl.1EBS) oraz Aleksandra Osica (kl.2BLO). Dziewczyny dziękuję Wam za chęć i odwagę do wprowadzania nowych pomysłów i zmian w naszej szkole oraz staranne przygotowanie plakatów wyborczych! Cieszę się, że krążą już one na portalach społecznościowych.
Wybory odbędą się w najbliższą środę (28.10.2020) drogą online. Każda klasa dostanie na e-dziennik link z elektroniczną kartą wyborczą. Wystarczy na niego wejść i oddać swój głos na wybraną kandydatkę. Głosowanie jest tajne. Wyniki głosowania zostaną podane do wiadomości przez Szkolną Komisję Wyborczą w dniu 30.10.2020.
Kandydatkom do SU życzę powodzenia i jak największej liczby głosów!!!
Opiekun Samorządu Uczniowskiego
p. Anna Michalik

Aleksandra OsicaJulia SypienJulia TomalaSimona Figacz

 

 

 

 

 

strata 1"Z wielkim smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci profesora Bogusława Bednarka. Niedoścignionego mistrza i znakomitego wykładowcy polonistyki Uniwersytet Wrocławski.... "https://www.facebook.com/starostwo.olawa/posts/2167963446681433

 

Przyjaciele szkoły

olimpijki22

Logo CSiR 1
logo TMMP short
piekarnia hert1
piekarnia brudnik
cuk krzeminski
logo wtw
log1 arcapol

Kronika wideo

Programy i projekty


proj

proj

erasmus

logo fundusze

loc akad cisco

logo ospr admin2
 
przedszkolaki
 
rok szkol igrz
 
Giodo logo 1
 
DI Logo Full Color RGB
 

Terminarz

27.10.2020 -
Zebrania konsultacyjne nauczycieli z rodzicami uczniów
15.12.2020 -
Z
akończenie wystawiania przewidywanych ocen śródrocznych
15.12.2020 -
Śródroczne zebranie konsultacyjne nauczycieli i wychowawców klas z rodzicami/Informacja o przewidywanych ocenach śródrocznych
27.10.2020 -
Zebrania konsultacyjne nauczycieli z rodzicami uczniów

BIP

Ważne ogłoszenia

Rok Szkolny 2020/2021

rozpocznie się za: 


Rada Rodziców w Zespole Szkół im. J. Kasprowicza w Jelczu-Laskowicach

Nr konta do wpłat:
37 1470 0002 2018 7487 9000 0002
 

Najnowsza galeria

AKTUALNIE GOŚCIMY

Odwiedza nas 20 gości oraz 0 użytkowników.

LOGOWANIE

Lokalizacja

Drukuj
Początek strony